• BITCOIN/TL
  2189324,612
  % 0,13
 • ETHEREUM/TL
  114321
  % 1,39
 • RIPPLE/TL
  15.65
  % -0,66
 • BITCOIN CASH/TL
  14208.32,643
  % -1,94
 • LITECOIN/TL
  2612.48
  % 3,05
 • COSMOS HUB/TL
  243.08
  % -1,33
 • CARDANO/TL
  13.76
  % -0,40
 • TETHER/TL
  32.69
  % 1,32

Künye

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Ad Soyad: Emre Ata

Emre.ata@habermark.com

 iletisim@habermark.com

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Karataş Sok. No: 77/14 İstanbul / Avcılar 

London Office : 300 Lonsdale avenue, 45419 London, United Kingdom

https://www.habermark.com

Telefon: 05534600007

İLETİŞİM E-MAİL

iletisim@habermark.com

EDİTÖRLER

Zeynep Tekneoğlu

Zeynep.tekneoglu@habermark.com

Ali Coşkun

Ali.coskun@habermark.com

Spor Editörü

Onur Kayaoğlu 

Onur.kayaoglu@habermark.com 

Gece Vardiyası Editörü

(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)

Ad Soyad: Alp Tuna

Alp.tuna@habermark.com

Köşe Yazarları

Emre Ata

Emre.ata@habermark.com

Tanıtım Yazısı ve Reklam için

iletisim@habermark.com

Hukuk Danışmanı

Av. Burak Ural

Burak.ural@habermark.com

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(iletisim@habermark.com)

Tasarım ve Yazılım Haber Sistemi Nethaber Yazılımı

http://www.birtema.com/

Domain Servisi 

İsimtescil.net

Hosting

Birtema

Habermark.com İhlas haber Ajansı abonesidir 2015 – 2017 Yılları arasında. 01.02.2022 Tarihi itibariyle Habermark web sitesi Kripto Para, Coin teknolojileri hakkında ağırlıklı haber yaşamına devam etmektedir.

KULLANIM VE GİZLİLİK ŞARTLARI

Marka tescil belgesi 

Marka Trademark no: 2015-50164 

YAYIN İLKELERİ

Habermark.com  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Habermark.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Habermark.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, habermarktr@gmail.com  mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Burak Ural tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.

                                                                    Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.habermark.com However, sometimes the www.habermark.com uses third parties to process your information. www.habermark.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.habermark.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.habermark.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.habermark.com and its services. When you use www.habermark.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.habermark.com cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır ve bilgilendirme amaçlıdır.

Habermark.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.