• BITCOIN/TL
  2225332,388
  % 2,44
 • ETHEREUM/TL
  120904
  % 1,65
 • RIPPLE/TL
  17.34
  % 2,86
 • BITCOIN CASH/TL
  15941.61,181
  % 0,61
 • LITECOIN/TL
  2754.55
  % -0,02
 • COSMOS HUB/TL
  273.01
  % 1,20
 • CARDANO/TL
  14.94
  % 0,31
 • TETHER/TL
  32.21
  % -0,10

Telos (TLOS) Nedir, Nasıl Alınır?

Telos (TLOS) Nedir, Nasıl Alınır?

Telos, ölçeklenebilir akıllı sözleşme blok zinciri ve TLOS kripto para birimi tarafından desteklenen merkezi olmayan bir bilgi işlem ağı, küresel ekonomi ve uygulama ekosistemidir. Telos, masrafsız işlemlerle hızlı, ölçeklenebilir dağıtılmış uygulamalar (dapps) vaat ediyor.

Aralık 2018’de ana ağını başlatmasından bu yana Telos ağı, merkezi olmayan ekonomilere güç sağlamak ve ölçeklenebilir çözümler sunmak için çalışıyor. Bu hedefler, kuruluşların etki ve karar alma süreçlerini daha işbirlikçi ve şeffaf bir modele kaydırmalarını sağlayan yönetişim özelliklerini içerir. Telos ekosisteminin ana özellikleri şunları içerir:

 • Güvenlik ve emniyeti sağlamak için ekonomik ve coğrafi ademi merkeziyetçilik.
 • Düğüm operatörlerini teşvik etmek için adil ödeme yapısı.
 • Geliştirici dostu araçlar ve düşük maliyetli dağıtım.
 • Zincir üstü yönetişim
 • Telos Works teklif sistemi ve bağımsız Telos Vakfı’ndan yeni projeler için hibe verme dahil olmak üzere topluluk desteği.

TLOS Token

TLOS, blok zincirine güç sağlayan ve kullanıcıları, bahis yaptıkları her gün için ek TLOS ödeyerek TLOS’larını stake ettikleri için ödüllendiren yardımcı program belirtecidir. Kullanıcılar, daha önce belirtildiği gibi CPU veya NET gibi kaynaklar için stake yapmak için TLOS kullanabilir veya geliştiricilere TLOS kiralanabilir.

Projeler, kullanıcı işlemleri ve etkinlikleri için ödeme yapmak üzere ağ kapasitesini kullanmak için TLOS’u paylaştırır. 2021’in başlarında dStor’un piyasaya sürülmesi, IPFS ve Amazon gibi sağlayıcılara karşı rekabet etmeye hazırlanırken TLOS’un depolama için ödeme olarak kullanımını daha da ileri götürmeyi amaçlıyordu.

2020’de Telos, Telos Swaps adlı ilk büyük likidite havuzunu piyasaya sürdü. Bu likidite havuzları, kullanıcıların bir jetondan diğerine anında geçiş yapmasına olanak tanır. Telos takasları, projelerin değere karşı kilitlenmesi için birincil varlık olarak TLOS’u kullanır. Bu nedenle, listelenmek isteyen herhangi bir proje, önemli miktarda TLOS satın almalıdır. Ek olarak, 2021’de yerel varlığı bir ödeme şekli olarak kabul eden daha fazla dapp görmeye başlayacağız.

Telos, uzun vadeli hedeflerini olumsuz etkilemeyen hem merkezi olmayan hem de merkezi borsalarda TLOS’un başlatılmasını desteklemek için yaratıcı bir yol bulmak istedi. T-Bond’lar, her biri benzersiz bir tasarıma sahip DeFi ve NFT’lerin bir kombinasyonudur. Sonuç olarak, ERC-20 token ön satışını finanse etmek için likidite sağlamak ve bunu takip eden Uniswap lansmanı. Her T-Bond, vade tarihi veya vade koşulları karşılandığında kilidi açılan, devredilebilir bir NFT’de kilitli miktarda TLOS jetonu içerir.

Telos’u Nasıl Satın Alabilirim?

Adım 1: Binance hesabı nasıl oluşturulur: 1.1 Binance’in Web Sitesini Ziyaret Edin (https://www.binance.com/en) …

Adım 2: İlk Bitcoin’inizi (BTC) satın almak.

Adım 3: Kriptolarınızı Altcoin Değişim Probitine Aktarın.

Adım 4: BTC’yi Exchange’e yatırma. …

Adım 5: Telos (TLOS) Alım Satım

Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz:  HX99GRW3
Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505