• BITCOIN/TL
  2176177,524
  % -1,46
 • ETHEREUM/TL
  113465
  % -1,92
 • RIPPLE/TL
  19.81
  % -0,06
 • BITCOIN CASH/TL
  12251.2,695
  % -2,53
 • LITECOIN/TL
  2403.34
  % 1,65
 • COSMOS HUB/TL
  206.11
  % 0,56
 • CARDANO/TL
  13.75
  % -1,15
 • TETHER/TL
  32.86
  % -0,41

Ultra (UOS) Nedir, Nasıl Alınır?

Ultra (UOS) Nedir, Nasıl Alınır?

Ultra, dünya çapındaki kripto yatırımcıları arasında giderek artan bir ün kazanan bir projedir ve birçok blok zinciri uzmanı, UOS’un iyi bir yatırım olduğuna ikna olmuştur. Ultra hala nispeten küçük bir piyasa değerine sahip olduğundan, herhangi bir zamanda potansiyel olarak fırlayabilen, değeri düşük bir gizli mücevher olarak kabul edilebilir. Ancak UOS gerçekte nedir ve Ultra mevcut piyasa döngüsünde yapmak için iyi bir yatırım mıdır?

Ultra (UOS) Kripto Para Birimi Nedir?

Ultra, oyuncuların ve içerik oluşturucuların çok daha erişilebilir bir oyun ortamının keyfini çıkarmasını sağlayabilmek için oluşturulmuş blok zinciri tabanlı bir video oyunu dağıtım ekosistemidir. Ultra sayesinde, oyunculara verimli, merkezi olmayan bir pazardan yararlanma fırsatı varken video oyunlarını ve oyun içi öğelerini satın almalarına, yeniden satmalarına ve oynamalarına olanak tanıyan bir platform sağlanmaktadır.

Ultra’nın temel amacı, mevcut video oyun pazarını blok zincirinin gücüyle büyük ölçüde geliştirmektir. Buna satın alınan oyunlar için otomatik güncellemeler, kullanımı kolay mobil ve web dijital mağaza uygulamaları, merkezi olmayan dijital haklar yönetimi, video akışı ve çok daha fazlası dahildir.

Blockchain teknolojisini kullanan Ultra, merkezi muadillerine kıyasla çok daha verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. Hem oyuncular hem de oyun geliştiriciler için çok daha karlı bir ortam yaratacağından, birçok oyun uzmanı Ultra’nın iyi bir yatırım olduğuna ve yakında oyun dağıtım endüstrisinin mevcut liderlerinin yerini alabilecek olduğuna inanıyor.

Ultra (UOS) Neden İyi Bir Yatırımdır?

Ultra’nın iyi bir yatırım olmasının ana nedeni, oyun endüstrisinin tüm katılımcılarının, oyunculara, oyun geliştiricilere, oyun yayıncılarına izin vermek için blok zincir teknolojisi ve akıllı sözleşmeleri kullanacak çok sayıda yeni gelir kaynağından kar elde etmesine izin vermesidir. ve oyun gazetecilerinin içeriklerinden kolayca para kazanmalarını sağlar.

Teknolojik düzeyde, Ultra, Ultra kullanıcılarının zahmetsizce bir hesap oluşturabilmesine ve video oyunları satın almalarına, oynamalarına veya yeniden satılmasına olanak tanıyan kendi orijinal EOSIO blok zinciri ağına dayandırmaktadır. Ultra’nın çığır açan teknolojik potansiyeli, projenin yarı iletken firması AMD ve video oyun devi Ubisoft gibi etkileyici ortaklar kazanmasını sağlamıştır.

UOS Jetonlarını Nereden Alabilirim?

UOS jetonları, Bitfinex, Gate.io, Bithumb, KuCoin ve Uniswap dahil olmak üzere çok sayıda popüler kripto borsasında satın alınabilir. Ne yazık ki Ultra henüz Binance veya Coinbase’de listelenmedi.

UOS İyi Bir Yatırım Mı?

UOS iyi bir yatırımdır çünkü Ultra hızla büyüyen iki endüstriyi birleştiren bir projedir: blok zinciri ve oyun endüstrisi. Ultra’nın AMD ve Ubisoft gibi devlerle ortak olduğu gerçeğiyle birleştiğinde, neden bu kadar çok uzmanın bu projenin uzun vadeli beklentileri konusunda iyimser olması şaşırtıcı değil.

Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz:  HX99GRW3
Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505