• BITCOIN/TL
  2234285,334
  % -0,88
 • ETHEREUM/TL
  121124
  % -0,64
 • RIPPLE/TL
  16.97
  % -1,41
 • BITCOIN CASH/TL
  16379.77,109
  % -0,56
 • LITECOIN/TL
  2781.24
  % -1,68
 • COSMOS HUB/TL
  275.2
  % -2,31
 • CARDANO/TL
  15.53
  % -2,03
 • TETHER/TL
  32.16
  % -0,07

SuperFarm (SUPER) Nedir, Nasıl Alınır?

SuperFarm (SUPER) Nedir, Nasıl Alınır?

SuperFarm (SUPER) Nedir, Nasıl Alınır?

Her kripto para projesi için en zor görevlerden biri, jetonlarına ve emtialarına gerçek dünya faydasını vermektir. Birçok proje, bir ürün olmadan ve gerçek kullanımı olmayan jetonlarla başlar. Token satışı ile nihai ürün teslimatı arasında sıklıkla uzun aralıklar vardır. Başlangıçta, bu jetonları kullanan tüccarların sadece iki seçeneği vardı: bekletmek veya satmak. Çiftçilik, DeFi tarafından üçüncü bir seçenek olarak eklendi, ancak çoğu proje hala “proje jetonlarını payla ve ek proje jetonları al” ilkesine dayanıyor. Bu enflasyonist süreç, ekosisteme yeni jetonlar ve satış baskısı getirdiğinden, genellikle tüm jeton ekonomisi üzerinde zararlı bir etkiye sahiptir. Bu yüzden SuperFarm tanıtıldı.

SuperFarm Hakkında

SuperFarm, yeni bir oyun ekonomisi yaratmak için video oyunlarını ve kripto para birimini bir araya getirmeyi vaat eden bir kripto para birimidir. Şubat 2021’de Ethereum ağında piyasaya sürüldü. Kullanıcılar, kriptolarını SuperFarm’ın özelleştirilmiş NFT çiftlikleri aracılığıyla stake etme karşılığında benzersiz NFT’lerle ödüllendirilir. Öte yandan, DeFi’den ilham alan bu çiftçilik, SuperFarm’ın sunmayı planladığı şeyin sadece bir yönüdür.

SuperFarm, NFT çiftçiliği ile dijital para birimi çiftçiliğini Uber kadar kullanımı kolay bir platformda birleştirerek DeFi ve NFT teknolojisini dönüştürüyor. Kolaylıkla çiftlikler kurun, yeni jetonlar ve NFT’ler dağıtın ve kendi benzersiz pazarınız aracılığıyla satış yapın. SuperFarm, NFT mimarisinin en önemli unsurlarını tek bir platformda, rekabetin ışık yılı ötesinde bir kullanıcı deneyimi ile bir araya getiriyor.

SUPER, ilk olarak Şubat 2021’de Polkastarter aracılığıyla piyasaya sürülen yerel jetondur. Mart ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,44 dolardan düşmesine rağmen, 169 milyon dolarlık bir piyasa değeri ve 0,78 dolarlık bir fiyatı var.

SuperFarm Nedir?

SuperFarm, yeni değiştirilemez belirteçlerin (NFT’ler) basit ve acısız başlatılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış, zincirler arası bir merkezi olmayan finans (DeFi) sistemidir. Herhangi bir proje, küresel pazar ve bir dizi benzersiz teknoloji sayesinde kendi düzenleme sistemine sahip bir çiftlik kurabilir.

SuperFarm, herhangi bir belirteci kodlamaya gerek kalmadan bir NFT çiftliğine dönüştüren bir araçtır. Kullanıcılar, bir dizi görsel araç kullanarak yapılandırılabilir kurallara ve ince ayarlı ödüllere sahip yeni bir çiftlik kurabilir. Kamu hizmetleri içeren bir NFT aracılığıyla, çiftlikler likidite sağlayıcılarını etkin bir şekilde telafi edebilir, uzun vadeli yatırımları teşvik edebilir veya bir projenin hizmetlerine erişim sağlayabilir.

SuperFarm, konsept olarak eksiksiz bir NFT pazarıdır. Kullanıcılar kendi NFT’lerini oluşturabilir, NFT’ler için para toplayabilir, ERC-20 jetonları oluşturabilir ve NFT’leri bunu kullanarak oyun ürünlerine bağlayabilir. SUPER yardımcı programı simgesi, SuperFarm tarafından yönetim, ücretler, madencilik ve NFT düşüşleri için kullanılır. NFT Drops ve NFT Launchpad’i içeren SuperFarm platformu 31 Mart 2021’de yayına girdi.

SuperFarm’ın Kurucuları Kimdir?

Elliot Wainman, SuperFarm’ın kurucu ortağı ve CEO’sudur. Wainman, Amerika Birleşik Devletleri’nden bir kripto etkileyicisi ve blog yazarıdır. SuperFarm, Bitcoin.com, Spark Digital Capital, GBV Capital, Solidity Ventures ve Animoca Brands başkanlığındaki ilk özel bağış toplama turunda 1,1 milyon dolar toplamayı başardı.

SuperFarm’ı Benzersiz Kılan Nedir?

SuperFarm, bir platform ve kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak bir NFT altyapısı geliştiriyor. SuperFarm’ın ana hedefi, kullanımı artırarak ve NFT çiftçiliği için bir çerçeve sunarak kullanımı kolay bir DeFi ve NFT altyapısı oluşturmaktır. Kullanıcıların çiftlikler kurmasını, jeton veya NFT kurmasını ve ürünlerini kendi pazarlarında satmasını kolaylaştıracak.

SuperFarm ayrıca kripto ve oyun endüstrileri arasında bir köprü görevi görecek. Amacı, AAA oyunlarında tahsil edilebilir jetonların kullanımını teşvik etmektir. SuperFarm’dan NFT satın alan kullanıcılar, video oyun deneyiminin yanı sıra sınırlı sayıda ürüne erişim elde eder. Üyeler, emtialarına erişebilir ve bunları kullanabilir ve ticaret yapabilir. SUPER jeton, kullanıcılara SUPERVERSE, Partner Video Games ve normal NFT dökümleri aracılığıyla kripto alanında çeşitli olanaklar sunar.

Binance 20 komisyon indirimi

SuperFarm Nereden Satın Alabilirsiniz?

Gate.io ve Binance, SUPER ve diğer kripto para birimlerini satın alabileceğiniz, satabileceğiniz veya takas edebileceğiniz SUPER için en popüler değişim platformudur. Ancak, bir dizi borsada SUPER bulabilirsiniz. Bu borsalardan bazıları Uniswap (V2), MXC.COM, 1inch Exchange, Bilaxy, HitBTC ve QuickSwap’ı içerir.

Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz:  HX99GRW3
Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505