• BITCOIN/TL
  2107239,209
  % -1,00
 • ETHEREUM/TL
  94640
  % -2,44
 • RIPPLE/TL
  16.61
  % -0,28
 • BITCOIN CASH/TL
  14330.84,707
  % -3,75
 • LITECOIN/TL
  2653.03
  % 0,26
 • COSMOS HUB/TL
  273.89
  % 0,57
 • CARDANO/TL
  14.82
  % 1,98
 • TETHER/TL
  32.24
  % 0,19

XYO (XYO) Nedir, Nasıl Alınır?

XYO (XYO) Nedir, Nasıl Alınır?

XYO (XYO) Nedir, Nasıl Alınır?

Kripto piyasalarında binlerce proje ve kripto para olmasına rağmen bunlardan sadece bir kısmı başarıya ulaşabilmektedir. XYO Network ve XYO Token da son dönemlerin popüler kripto projeleri ve kripto paraları olarak öne çıkmayı başardı.

Analistler ve belirli bir topluluğa hitap eden kesimler tarafından sıkça dile getirilen XYO Network (XYO) hakkında son zamanlarda XYO Network nedir, XYO Token nedir gibi sorular oldukça sık sorulmaya başlandı. Bu içeriğimizde XYO Network (XYO) hakkında en sık sorulan soruların cevaplarını ve merak edilen detayları aktarmaya çalışacağız.

XYO Ağı Nedir?

XYO Ağı; Coğrafi verileri veya coğrafi bir bileşene sahip verileri anonim olarak toplayan ve doğrulayan bir cihaz ağıdır. 2017 yılının sonlarında kurulan ve XY Oracle Network adını kullanan XYO Network, XY Labs ekibi tarafından oluşturuldu ve geliştirildi. Ölçeklenebilir, teşvik edilmiş bir konum verisi protokolünün benzersiz faydalarının anlaşılmasını artırmak için XYO Network, teknolojiyi dünya çapındaki geliştiricilere getirmek için yeni bir vizyonun zamanının geldiğini kabul ederek açık kaynak olarak ortaya çıktı.

Kamu yararı anlayışını artırmak için teşvik odaklı bir jeolojik konum ağının araştırılmasını ve sürekli geliştirilmesini kolaylaştırmayı misyon edinen XYO Network, dünyanın her yerinden gönüllü ve istekli geliştiricileri projeye çekmek ve proje daha kararlı. XYO Network’ün Coin App adlı bir uygulaması var. Bu uygulamayı kullanan kullanıcılar, seyahat ederken uygulama üzerinden jeolojik verileri doğrulayarak karşılığında jeton kazanırlar.

Coin Uygulamasına ek olarak, XYO Network, SentinelX BLE ve SentinelX NFC adlı iki cihaza sahiptir. Sentinel Extension kelimelerinden türetilen ve yaygın olarak SentinelX olarak adlandırılan bu cihazlar, sağlanan coğrafi verilerin değerini artırır ve kullanıcıların daha fazla ödül kazanmasını sağlar. Sadece tasarım olarak farklılık gösteren bu iki cihaz, işlevsellik açısından da birbirinden farklı değil.

Binance 20 komisyon indirimi

XYO Token Nasıl Alınır?

XYO Token satın almak için merkezi bir kripto borsasını tercih edecekseniz, XYO Tokenlarını listeleyen Binance üzerinden XYO satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Binance hesabınıza giriş yapın.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra satın almak istediğiniz XYO tutarını aktarın. Uygun transfer ücretleri nedeniyle Tron (TRX) kripto para birimini kullanabilirsiniz.
 • Transferiniz Binance hesabınıza ulaştıktan sonra, Piyasalar sayfasına gidin ve önce transferinizi Tether’e (USDT) çevirin ve ardından arama kısmına XYO yazın ve XYO/USDT paritesini seçin.
 • Açılan sayfada satın almak istediğiniz tutarı belirleyin ve satın alma işlemini tamamlamak için XYO Satın Al (XYO Satın Al) butonuna tıklayın.