• BITCOIN/TL
  2163592,218
  % 0,55
 • ETHEREUM/TL
  116589
  % 4,39
 • RIPPLE/TL
  16.08
  % 4,64
 • BITCOIN CASH/TL
  14039.79,685
  % 3,36
 • LITECOIN/TL
  2588.57
  % 2,55
 • COSMOS HUB/TL
  232.69
  % 0,94
 • CARDANO/TL
  13.49
  % 1,60
 • TETHER/TL
  32.72
  % -0,04

GateToken (GT) Nedir, Nasıl Alınır?

GateToken (GT) Nedir, Nasıl Alınır?

GateToken (GT) Nedir, Nasıl Alınır?

Her gün yeni üyeler token dünyasına katılırken, bazıları popülerliklerinden, bazıları ise arkadaşlarının gücünden dolayı destek kazanıyor. GateToken, arkasında ciddi destek bulan tokenlerden biridir. Küçük düşüşler dışında sürekli bir yükseliş sergileyen ve yükselişiyle de merak uyandıran GateToken, GateToken nasıl alınır ve nereden alınır gibi sorular artıyor. Bu içeriğimizde sizlere GateToken ile ilgili tüm bilgileri en detaylı ve kapsamlı şekilde vereceğiz.

GateToken Nedir?

GateToken, Gate.io borsasına ait token etkin bir kripto varlığıdır. GateToken nasıl bir projeye sahip olduğunu, amacının ne olduğunu ve GateToken’ın gelecekteki bir token olup olmadığını tam olarak anlamak için öncelikle Gate.io borsasına bakmak en büyük gösterge olacaktır. Gate.io borsası, hacmi ile kripto piyasalarında ilk 10 kripto borsasından biridir. Bu büyümenin arkasındaki en önemli faktör şüphesiz Gate.io’nun birçok yeni kripto para ve token için yatırım öncesi fırsatıdır.

GateToken, Gate.io borsasının benzersiz kripto varlığıdır ve Binance borsasının kendi özel BNB Coin’i ile aynı mantığa sahiptir. Bu nedenle birçok kripto varlık yatırımcısı, GateToken’ın gelecekte tıpkı BNB Coin gibi değer kazanacağı görüşünde. GateToken, Bitcoin (BTC) Blockchain ve Binance Coin (BNB) Binance Smart Chain (BSC) gibi bir blok zincirinde bulunur. Bu blok zinciri aynı zamanda Gate.io’nun kendi blok zinciridir ve GateChain olarak adlandırılır.

GateToken (GT) Nasıl Çalışır?

GateToken (GT), Gate.io kripto para birimi değişiminin benzersiz bir simgesidir. Yukarıda tartışıldığı gibi, platformu güçlendirmek, gaz ücretlerini ödemek, kriptolar arasındaki likiditeyi kolaylaştırmak ve çok daha fazlası için kullanıldığından, borsa zinciri ve çalışma şekli ile derinden bağlantılı bir tokendir.

Bununla ilgili en önemli şey, borsa kullanıcılarına yüksek performanslı bir ticaret deneyimi sağlamasıdır. Ayrıca hızlı işlem ve ücret indirimleri gibi faydaları da beraberinde getiriyor. Ve elbette, platform jetonu geri alımlar ve yakmalar için kullandığından, jetona sahip olmanın faydalı olma olasılığı oldukça yüksektir – yalnızca taşıdığı pasif gelir nedeniyle değil, aynı zamanda değeri sonunda artabileceği için ve bu şekilde de kazanç sağlar.

Binance 20 komisyon indirimi

GateToken Nasıl Satın Alınır?

GateToken almanın en temel ve en kolay yolu Gate.io borsasında hesabınıza giriş yapıp market bölümünden Gate Token aratıp satın almaktır.  Gate.io, GateToken satın alan tek borsa değil. Huobi Global, Binance, Bitfinex, BiKi, Hoo, LBank, Bitmax, Hotcoin Global ve BHEX gibi borsalar, Gate Tokenları listeleyen borsalardır ve GateTokenları bu borsalar aracılığıyla satın alınabilir.

GateToken diğer borsalar tarafından listelense de en mantıklısı Gate.io üzerinden satın almaktır. Çünkü GateToken en sağlıklı veriyi ve hızı kendi borsasında verebilmekte ve ayrıca Gate.io cüzdanlarında kalan küçük miktarlar GateToken’a çevrilebilmektedir.

Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz:  HX99GRW3
Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 4816250