• BITCOIN/TL
  2120653,384
  % 3,19
 • ETHEREUM/TL
  95743
  % 0,88
 • RIPPLE/TL
  16.55
  % 1,37
 • BITCOIN CASH/TL
  14445.18,248
  % 0,02
 • LITECOIN/TL
  2629.45
  % 1,97
 • COSMOS HUB/TL
  268.47
  % 1,06
 • CARDANO/TL
  14.52
  % 1,76
 • TETHER/TL
  32.16
  % -0,37

OMG Network (OMG) Nedir, Nasıl Alınır?

OMG Network (OMG) Nedir, Nasıl Alınır?

OMG Network (OMG) Nedir, Nasıl Alınır?

OMG Network, ağ içinde dijital para biriminin ve dijital varlığın güvenli bir şekilde hızlı transferini sağlayan ethereum için bir katman 2 çözümüdür. OMG, kullanıcıların kripto varlıklarını sınırlar arasında taşımasına ve ödeme yapmasına olanak tanıyan en iyi merkezi olmayan borsalardan biri olmayı hedefliyor. Aynı şekilde platform, Ethereum ağının sağladığı güvenlikten yararlanırken daha düşük maliyetle daha yüksek işlem hacmi elde etmeyi hedefliyor.

Ethereum’dan %200 daha hızlı olan, saniyede 4000 işlem gerçekleştirebilen daha ölçeklenebilir bir ortamı işleyebilen bir temel üzerine inşa edilmiştir. OMG Network, kullanıcıların tam kontrolde olmasını sağlar ve ana zincire çıkmak için çıkmaya karar verirlerse, dengeleri bozmadan yapabilirler. OMG Network, işlemleri hızlandırmak için Ethereum ağını ölçekleyen transfer katmanını kolaylaştırır. Bu nedenle, kullanıcılar güvenlik için Ethereum ağına güvenirken, OMG Network genel işlevlerini artırır.

OMG Nasıl Çalışır?

OMG Network, Ethereum’un ölçeklendirme sorununu çözmenin yanı sıra, geleneksel ödeme platformlarının (PayPal, Visa vb.) verimliliğini Ethereum blok zincirine getirerek merkezileşme ve ademi merkeziyetçiliği dengeler. Kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak için Ethereum’un güvenliğini yüksek işlem hızıyla birleştirir. OMG Network, bunları blok zinciri ağına dahil etmenin benzersiz yollarına sahiptir. Bir bakalım.

OMG Network Önemli Yönleri

Plazma Protokolü

Bu, Ethereum blok zinciri için bir zincir dışı ölçeklendirme protokolüdür . Ethereum kök zincirine dağıtmadan önce bir dizi işlemi eşleştirmek için tasarlanmış bir alt zinciri temel alır. Ancak alt zincir, nihai güven ve ana katman olarak kök zincire bağlıdır.

Çocuk Zinciri

Bu, tüm işlem sürecini halleder. Kullanıcının isteğini işler, onaylar, ardından bloklar halinde düzenler ve bu blokları kök zincirine (Ethereum) yayınlar.

Gözlemciler

OMG Network, bir Proof-of-Stake konsensüs modeli üzerinde çalışır. Ağ işlemlerinin doğru bir şekilde doğrulanmasını sağlamak için sistemi izlemek için merkezi olmayan izleyiciler kullanır. Bu izleyiciler, ağ doğrulayıcılarının çalışma durumunu görüntüler ve alt zincirlerin, işlem sürecine müdahale etmek zorunda kalmadan salt okunur modda ağ ile uyumlu olmasını sağlar.

OMG’nin Temel Özellikleri

OMG, bir ERC-20 belirteci olan akıllı sözleşmelere sahiptir. OMG, işlemlerin maliyetini büyük ölçüde azaltır. Gaz ücretleri, daha yüksek bir işlem hızı seviyesi ile önemli ölçüde daha düşüktür. Birkaç tavsiye programı, kullanıcıların jetonlara dönüştürülebilecek puanlar almasına izin verir. Bu, diğer herhangi bir belirteç gibi kullanılabilir.

Binance 20 komisyon indirimi

OmiseGo (OMG) Nasıl Satın Alınır?

Aşağıdaki borsalardan OMG coin satın alabilirsiniz.

 • Bitstamp
 • Uphold
 • Binance
 • KuCoin
 • WazirX

Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz:  HX99GRW3
Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 4816250