• BITCOIN/TL
  2240236,261
  % 3,25
 • ETHEREUM/TL
  121432
  % 1,81
 • RIPPLE/TL
  17.39
  % 2,25
 • BITCOIN CASH/TL
  16029.72,470
  % 2,02
 • LITECOIN/TL
  2759.34
  % 0,27
 • COSMOS HUB/TL
  274.4
  % 1,41
 • CARDANO/TL
  14.94
  % 0,32
 • TETHER/TL
  32.22
  % 0,00

Theta Fuel (TFUEL) Nedir, Nasıl Alınır?

Theta Fuel (TFUEL) Nedir, Nasıl Alınır?

Theta Fuel (TFUEL) Nedir, Nasıl Alınır?

Theta Fuel (TFUEL), Theta merkezi olmayan video akış protokolü için ana yardımcı program ve ödül belirteci olarak çalışır. Ağ, blok zinciri teknolojisini, amaca yönelik kripto para birimlerini, özel bir blok zincirini ve topluluk yönetimini birleştirerek mevcut video akışı seçeneklerine daha verimli bir alternatif sağlamayı amaçlamaktadır. Theta Fuel’nin kullanılabilirliği nasıl geliştirdiğini ve video paylaşımını nasıl kolaylaştırdığını burada bulabilirsiniz.

Video akışı, dünyadaki en hızlı büyüyen teknolojilerden biridir. Toplam video akışı miktarı küresel olarak hızlanmaya devam ediyor. Bu büyüme, iyileştirilmiş internet erişimi ve veri aktarım hızları gibi özelliklerin bir kombinasyonu ile desteklenmiştir. Bu büyüme alanlarına rağmen, merkezi video akışı pazarının bazı doğal eksiklikleri vardır.

Theta Fuel Tarih

Theta Fuel 2018’de piyasaya girdi. Platform, San Francisco merkezli Theta Labs’ın yeni nesil video iletim protokollerini daha da geliştirmesine yardımcı olan 20 milyon dolarlık özel jeton satışıyla sağlıklı bir başlangıç ​​yaptı. Bu fon, protokolün Ethereum’dan özel olarak oluşturulmuş Theta blok zincirine geçmesine yardımcı oldu.

Theta Fuel (TFUEL) Hangi Sorunları Düzeltmeye Çalışıyor?

Theta’nın yardım etmeye çalıştığı ana sorunlardan biri merkezileşmedir. Video akışı pazarı, birkaç seçkin firma tarafından yönetilmektedir. Bu büyük teknoloji ajansları, gerçek bir rekabet olmadığı için yüksek oranlar talep edebilir ve ortalamanın altında hizmet sağlayabilir. Theta, akış senaryosunu iyileştirmek ve normal kullanıcılara göz önünde bulundurmaları için daha iyi bir seçenek sunmak için blok zinciri teknolojisinden yararlanır.

Theta Fuel Faydaları

Theta Fuel, piyasaya birçok fayda sağlıyor. Birincisi, protokol rekabetten daha yüksek akış oranları sağlar. Verileri barındırmak için ağ düğümlerinin kullanılması, akış bilgilerinizin ağdaki en yakın ve en verimli noktadan gelmesini sağlar.

Ek olarak, Theta Fuel açık kaynaktır, böylece kullanıcılar kendi uygulamalarını geliştirmek için özelliklerinden ve hizmetlerinden yararlanabilir. Açık kaynaklı protokoller, alternatiflerden daha güvenlidir çünkü kodlamayı inceleyebilir ve arka plan işlemlerini görebilirsiniz. Bu yapı, herkesin video içeriği ve veri dağıtımı için küresel altyapıya erişmesini kolay ve güvenli hale getirir.

Theta Fuel (TFUEL) Nasıl Çalışır?

Theta, piyasaya hem kullanımı daha ucuz hem de daha güvenli olan uygulanabilir bir alternatif sağlamak için bir dizi tescilli teknolojiyi birleştirir. Theta, kullanıcılar için güvenliği artıran Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Tüm ağ düğümleri, verilerin korunmasını sağlamak için ticari düzeyde şifrelemeyi entegre eder.

Binance 20 komisyon indirimi

Theta Fuel (TFUEL) Nasıl Satın Alınır?

Şu anda Theta Fuel (TFUEL) aşağıdaki borsalardan satın alınabilir.

 • Uphold
 • Binance
 • KuCoin
 • WazirX

Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz:  HX99GRW3
Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 4816250