• BITCOIN/TL
  2221350,648
  % 0,82
 • ETHEREUM/TL
  114719
  % -0,44
 • RIPPLE/TL
  19.42
  % -0,87
 • BITCOIN CASH/TL
  12872.77,231
  % -0,72
 • LITECOIN/TL
  2402.49
  % 0,03
 • COSMOS HUB/TL
  209.19
  % -1,39
 • CARDANO/TL
  14.22
  % -0,30
 • TETHER/TL
  32.99
  % -0,14

Parfüm ve kozmetiğin yeni adresi – Cosmofoni

Parfüm ve kozmetiğin yeni adresi – Cosmofoni

Tarihin çok eski zamanlarından beri özellikle bayanların vazgeçilmezidir parfümler. Peki parfüm seçerken önecelikle neye dikkat ederiz? Öncelikle mevsimler parfüm seçiminde çok önemlidir yani yazlık kışlık kokumuz farklı olmalıdır.yazın daha hafif çiçek kokuları yada fresh kokular tercih edilmelidir,kışınsa biraz daha kalıcı olan odunsu yada baharatlı parfümler daha etkili olacaktır. Kokular her insanın teninde farklı dururlar bu yüzden tenimize yakışan kokuyu keşfetmek çok önemlidir ve yağlı ciltlerde kuru ciltlere nazaran daha fazla kalıcı olurlar bu sebeple parfüm kullanmadan önce bir vücut kreminden yardım alabiliriz.

Hepimizin günlük hayatında büyük bir önem verilen parfümler,bayanların olduğu kadar,erkeklerin de yoğun ilgisini görmektedir. Parfüm alırken dikkat etmemiz gereken bir çok önemli detay olduğunu ve en önemlisi günümüzde piyasaya bolca sunulan bazı ucuz parfümlerin aslında sağlığımız açısından ne kadar zararlı olduğu gerçeğini asla göz ardı etmemeliyiz. Parfüm alırken de,kullanırken de dikkat etmemeiz gereken en büyük unsurlar orjinal olduğundan yada en azından denetimden geçtiğine emin olduğumuz parfümleri tercih etmeli (orjinallerin dahi kimyasal olduğunu unutmamalıyız) ve doğrudan cildimize sıkmak yerine saçlarımıza yada giysilerimize sıkarak zararı en aza indimeliyiz. Zira ciltte zamanla kalıcı lekeler bırakabileceğini ve hatta cilt kanserine kadar gidebileceği tehlikesini dikkate almalıyız.

erkek parfümleri

Bu yüzdendir ki sattığı ürünün arkasında durabilecek, faturalı ürün satan firmaları tercih etmeliyiz parfüm ve kozmetik ürünleri alırken. Cosmofoni Parfüm ve kozmetik ürünler konusunda her ürünün arkasında duran bir site. ürünlerin tamamı faturalı ve orijinal… şiddetle tavsiye ederim..