• BITCOIN/TL
  2189889,442
  % 0,77
 • ETHEREUM/TL
  114071
  % 0,95
 • RIPPLE/TL
  15.63
  % -0,27
 • BITCOIN CASH/TL
  14089.68,725
  % -2,82
 • LITECOIN/TL
  2600.18
  % 2,01
 • COSMOS HUB/TL
  238.87
  % -2,40
 • CARDANO/TL
  13.68
  % -1,16
 • TETHER/TL
  32.69
  % 1,26

Çatı Pencereleri

Çatı Pencereleri

Modern mimarinin yaratıcı fikirlerinin gözler önüne serildiği çatı katlarında günümüzde artık depolama olarak kullandığınız bu alanları yaşam alanlarına dönüştürmenin şimdi tam sırası. Farklı ve estetik tasarımlarla yatak odası, oturma odası, çalışma odası, çocuk odası veya mutfak olarak değerlendirilebilecek olan çatı katlarında en önemli ihtiyaçlardan biri de çatı penceresi olacaktır. Gün ışığından maksimum düzeyde çatı pencereleri ile faydalanabileceğiniz çatı katlarında enerji tasarrufu sağladığınız gibi hava sirkülasyonu konusunda da önemli katkıları bulunacaktır.

Şık ve estetik tasarım harikası model seçeneklerinde hem ihtiyaçlarınıza hem de zevkinize hitap edebilen çatı penceresi dışa açılan sistemi sayesinde iç mekanda yer kaplamayacaktır. Güvenliğinize kalıcı bir teminat oluşturan model seçenekleri pencerenin dışa doğru açıldığında sabitlemesini sağlayan menteşesi ile istediğiniz konumda sabitlenebilmektedir. Standart model seçeneklerinden kullanım konforunuzu ön plana çıkaracak pivot modellere kadar her türlü yapı malzemeleriyle farklı niteliklerde can seçeneklerini zevkinize uygun olarak bir arada kullanabilirsiniz.

Çift cam kullanılan pencere sistemlerinde ısı yalıtımına da olanak sağlayarak pencereleriniz kapalı konumda iken içerideki ısının dışarı çıkmasını engellemektedir. Son derece kullanışlı ve dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanımlarınıza olanak sağlayacak olan çatı penceresi dışarıdan hiçbir koşulda açılıma izin vermeyecektir. Günün tüm yorgunluğunu ve stresini çatı katlarında pencereniz aracılığı ile doğanın eşsiz manzarasında çıkarabileceksiniz. Küçük dokunuşların akılcı çözümleriyle bütünleştirilen pencere sistemlerinde çatı katlarınızı en ideal biçimde değerlendirmiş olacaksınız.