• BITCOIN/TL
  2178650,183
  % 0,59
 • ETHEREUM/TL
  117718
  % 1,04
 • RIPPLE/TL
  16.08
  % 0,37
 • BITCOIN CASH/TL
  13897.36,657
  % -1,07
 • LITECOIN/TL
  2561.67
  % -1,47
 • COSMOS HUB/TL
  233.71
  % 0,53
 • CARDANO/TL
  13.53
  % 0,45
 • TETHER/TL
  32.79
  % 0,21

Şimdi İşletmenizi Tanıtma Zamanı

Şimdi İşletmenizi Tanıtma Zamanı

İşletmeniz ile ilgili en zaman alıcı ve zor işlerin başında reklam ve tanıtma çalışmaları gelmektedir. Bu işi sizin adınıza hafifleten SirketAra.net adresine kayıt olarak hafifletebilirsiniz. Sizi anasayfada karşılayan firma ekle butonuna tıklayarak firma kayıt foruma ulaşabilirsiniz. Burada sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurmadın ardından formu gönderebilirsiniz. Başvurunuzun incelenmesinin ardından işletmenizin kaydı yayına alınacaktır. Sektörünüz ile alakalı firmalar ile bir arada yer alarak bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Firma rehberine kayıt olarak potansiyel müşterilerinize ulaşma imkanınızda artırabilirsiniz. Kullanıcılar yeni firma aradıklarında firma rehberlerini ziyaret ederek, ihtiyaçları oldukları sektördeki firmalar ile iletişime geçmektedirler. Bu yüzden kayıt olurken özellik telefon ve e-mail gibi iletişim bilgilerinizi doğru yazdığınızdan emin olmalısınız.

İşletmenizi Web Siteni İle Tanıtın

Firmanızı tanıtmanın diğer yöntemlerinden bir tanesi ise internet sitenizdir. İşletmeniz için bir web sitesi oluşturarak dijital dünyaya adım atabilirsiniz. Ama unutmamanız gereken bir nota ise web sitenizin olması internet üzerinde kolay bulunabileceğiniz anlamına gelmemektedir. İnternet sitenizin de arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması için çeşitli çalışmalar yapmanız gerekmektedir. Bunun içinde ayrı bir zaman ve bütçeye ihtiyacınız olacaktır.

Sosyal Medyayı Etkin Kullanın

İşletmenizin tanıtabileceğiniz platformlardan bir tanesi de sosyal medyadır. İşletmeniz için sosyal medya hesapları oluşturarak ürün ve hizmetleriniz hakkında kampanya ve tanıtımlarınızı takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Sosyal medyada etkin olmak ve takipçi sayınızı artırmak için samimi bir dil kullanmalısınız.

Reklam Çalışmaları

İşletmenizi reklam çalışmaları ile duyurmak istiyorsanız, yine sosyal medya ve Google reklamlarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer bölgesel hizmet veren bir işletme iseniz bulunduğunuz bölgede aktif ziyaretçilere sahip haber sitelerini de tercih edebilirsiniz. Kullanıcıların dikkatini çekebilirsiniz.