• BITCOIN/TL
  319121,362
  % -4,36
 • ETHEREUM/TL
  17186.97
  % -7,14
 • RIPPLE/TL
  5.23
  % -3,66
 • BITCOIN CASH/TL
  1663.67,320
  % -5,49
 • LITECOIN/TL
  855.15
  % -3,11
 • COSMOS HUB/TL
  118.87
  % -0,85
 • CARDANO/TL
  7.43
  % -4,09
 • TETHER/TL
  16.71
  % 0,31

Acun Ilıcalı bakın kimleri yemeğe çıkardı?, Acun Ilıcalı Kimdir?

Acun Ilıcalı bakın kimleri yemeğe çıkardı?, Acun Ilıcalı Kimdir?

Acun Ilıcalı bakın kimleri yemeğe çıkardı?, Acun Ilıcalı Kimdir?

Türkiye'nin en eğlenceli televizyon kanalı Tv8'in sahibi Acun Ilıcalı ekibini yemeğe çıkardı. Kanalında Bu stil benim ve Survivor gibi demirbaş yarışma programlarını barındıran Acun Ilıcalı, , Gökhan Özoğuz, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve büyük kızı Banu Ilıcalı ile yemeğe çıktı. Acun haberleri, Survivor haberleri, O Ses Türkiye ekibi 2017, 2017, internet haber, en son haber

Kelebek'te yer alan habere göre; 

Yemeğin yeneceği restoran'da hep birlikte vakit geçiren ekip, ilerleyen saatlerde yine hep birlikte çıkış yaptı. Ekibe önderlik eden Acun Ilıcalı, “Arkadaşlarımız ile yemek yedik, sohbet ettik ve evimize gidiyoruz.” diyerek arabasına bindi. Patronlarının hemen ardından çıkan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak gazetecilerin sorularını içtenlıkle cevapladı.

Gazetecilere poz vererek araçlarına binen Eser ve Oğuzhan, İbrahim Büyükak'ı yalnız bıraktı. Yeni filmi ile beyazperde de boy gösterecek olan Büyükak, “Galamız olacaktı, ancak iptal etme durumumuz olabilir. Bunun için bir yemek yedik, onu konuştuk.” ifadelerini kullandı.

ACUN ILICALI KİMDİR?

Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969 yılında Edirne’de dünyaya geldi. Acun Medya'nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. TOBB Genç Girişimciler Kurulu üyesidir. Kadıköy Anadolu Lisesi mezunudur. Televizyonculuğa Show Tv'de başlamıştır. İlk kez Beşiktaş muhabirliği gerçekleştirmiş başarılı bir televizyoncudur. Zamanında Telegol, televole gibi programların demirbaş muhabiri olmuştur. Futbolcular ve spor camiası ile çok yakın temaslar kurmuştur. SOn yıllarda Tv8 tv kanalının sahibidir ve ülkede en çok beğenilen yarışma programlarını tek çatı altında toplamıştır.

Habermark Magazin