• BITCOIN/TL
  2106890,681
  % -1,38
 • ETHEREUM/TL
  94950
  % -2,70
 • RIPPLE/TL
  16.64
  % -0,47
 • BITCOIN CASH/TL
  14366.63,400
  % -4,09
 • LITECOIN/TL
  2660.46
  % 0,15
 • COSMOS HUB/TL
  274.63
  % 0,45
 • CARDANO/TL
  14.84
  % 1,67
 • TETHER/TL
  32.28
  % 0,22

Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz'ın yeni kitabı Klişe Hayatlar Matbaası satışta!

Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz'ın yeni kitabı Klişe Hayatlar Matbaası satışta!

Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz'ın yeni kitabı Klişe Hayatlar Matbaası satışta!

Can Yılmaz Aşkın tekil hali kitabından sonra yeni bir kitap ile karşımıza çıktı. Kardeşi Cem Yılmaz'ın sosyal medya hesabı Twitter'dan duyurduğu '' Klişe Hayatlar Matbaası '' isimli kitap raflarda yerini aldı. Cem Yılmaz'ın kitap hakkında ve ağabeyi hakkında komik hafif duygusal açıklaması ise yapıtı en iyi özetleyen tanım oldu.  İnklap yayın evinden  çıkan esere internetten sipariş verilmesi mümkün. Can Yılmaz Klişe Hayatlar Matbaası nasıl alınır?, Can Yılmaz yeni kitap  2017, internet haber, en son haber

İlk kitabı Aşkın tekil halinden sonra ikinci kez sayfaları dolduran Can Yılmaz son olarak kardeşinin yer aldığı Ali Baba ve 7 Cüceler filminde beyaz perdede izleyici karşısına geçmişti. Can Yılmaz'ın yeni kitabı '' Klişe Hayatlar Matbaası '' internet üzerinden satın alınabilir. İnkılap yayınları ve Dnr gibi kuruluşların web sitelerinden sipariş vermek mümkün.

Cem Yılmaz ağabeyinin yeni kitabı hakkında şunları söyledi;

Abim 8 Aralık 1968'de dünyaya geldi. Aslında Zeytinburnu'na geldi de, yine de global bakmak lazım. 1973 yılı baharına kadar el bebek gül bebek büyüyen Can, benim doğumumla, önce sanayiye çırak verilmek istenmiş, sonra “devlet okulunda aynı çileyi çeker nasılsa” düşüncesiyle ilkokula başlatılmıştır. Ben tabii 1973'ten 2016'ya kadar kendi biyografimle ilgilendiğim için arada neler olduğunu pek hatırlamıyorum. Ancak kitabının çıkacağını duyunca kitabın taslağına bakıp anladım ki meğer ne güzel günlerimiz olmuş.

Kamuoyunda gösterilerimde anlattığım kadarıyla tanınan abim elbette komik olması için abartılmış bir “tip” değil, hayatımdaki en yakın arkadaşım, en güvendiğim eleştirmenim, meslektaşım, (amatörler arasında) en çok güldüğüm komedyen olarak çok önemli bir “karakter”dir. İkimizi tanıyanlar daha iyi bilir, ben ne kadar “şey”sem o da bir o kadar “başka bir şey”dir. Abimi severim, abim olmasa yine severdim. Az görüşürdüm belki ama yine severdim.

Kitabını okuyun siz de seveceksiniz.

Eline sağlık Can Hoca, yine 1-0 öndesin…
Benim kitabım bile yok… Yaptın yine numaranı… 

Seni seven kardeşin ünlü komedyen,
CEM YILMAZ

Habermark Kültür Sanat

Özel Haber

Emre Ata