• BITCOIN/TL
  2109201,216
  % -1,50
 • ETHEREUM/TL
  95090
  % -2,56
 • RIPPLE/TL
  16.66
  % -0,28
 • BITCOIN CASH/TL
  14371.96,718
  % -3,54
 • LITECOIN/TL
  2663.22
  % 0,16
 • COSMOS HUB/TL
  275.78
  % 0,81
 • CARDANO/TL
  14.86
  % 1,67
 • TETHER/TL
  32.29
  % 0,33

Güvenilir Turizm

Güvenilir Turizm

Yaz aylarını gelişiyle tatil heyecanı yediden yetmişe herkesi sarmış bulunmakta. Tatilin güzel geçmesine yardımcı olabilecek en önemli unsur, yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi ve ulaşacağınız adrese rahatlıkla gidebilmenizdir. Peki, bu tatili nerde yapmak isterdiniz? Rahat ve konforlu ulaşımıyla size yardımcı olabilecek Süha turizm sizin Antalya sahillerinin muhteşem manzaralarıyla buluşmaya davet ediyor.

Ya da sevdiğinizle romantizm dolu bir tatil mi planladınız o halde Ben turizm ile İstanbul ilinin vazgeçilmez güzelliği olan kız kulesine karsı essiz aksam yemeklerine ne dersiniz?

Ben bu tatili denizle, kumla geçirmem aksine yeni yerler keşfetmek isterim derseniz tercihinizi, Has turizm ile Ankara yolculuklarıyla başlamaya ne dersiniz? Gezilip görülecek tarihi yerler şehitlerimiz için yapılmış mezarlıklar ziyareti yapmak isterim çocuklarıma yakınlarıma büyük savaşlarımızın yapıldığı yeri tanıtmak isterim derseniz, Esadaş turizm ile Çanakkale ilini de tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Tatil tercihlerinizi belirlemeniz sizin öncülüğünüz olmalı ki eğer kum, güneş, sahil üçlüsünden vazgeçemiyorsanız, bir diğer tercih olan Lider turizm otobüs bileti firması ile ile İzmir yollarının tadını çıkartabilirsiniz.

Tanıttığımız firmaların ilk önceliği sizin konforlu ve kaliteli yolculuklar geçirmenize yardımcı olmak, yetkili görevlileriyle size sınırsız hizmetler sağlamak, sorunsuz ve güzel bir seyahat geçirmenizi sağlamaktır. Bu firmalara govego uygulaması ile ulaşabilirsiniz.

Gideceğiniz güzergâhlar hakkında bilgileri öğrenebileceğiniz, güler yüzlü personelleriyle sizi Türkiye içinde istediğiniz noktalara ulaşmanıza yardımcı olmak en büyük hedefleridir. Üstelik uygun bilet seçenekleriyle bütçenizin zorlanmayacağı bir tatil seferi yapmanıza yardımcı olurlar. Sizde kendinizi bildiğiniz turizm şirketlerine emanet edin ve pişman olmayın.