• BITCOIN/TL
  2166886,643
  % 1,21
 • ETHEREUM/TL
  116506
  % 4,76
 • RIPPLE/TL
  15.89
  % 3,66
 • BITCOIN CASH/TL
  14114.38,710
  % 3,49
 • LITECOIN/TL
  2577.97
  % 1,91
 • COSMOS HUB/TL
  233.61
  % 0,82
 • CARDANO/TL
  13.48
  % 1,87
 • TETHER/TL
  32.73
  % 0,06

Devlet Bahçeli Kaymakam'a ateş püskürdü

Devlet Bahçeli Kaymakam'a ateş püskürdü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, mikro blog sitesi Twitter'da bulunan resmi  hesabından çok sert açıklamalaryaptı. Bahçeli, Hassa Kaymakamı Mustafa Pala’nın Hakkari’de şehit olan polis Mehmet Tuhal’ın acı haberini anne ve babasına kameralar karşısıda haber vermesine çok sert eleştiriler yaptı. Devlet Bahçeli açıklamalarında şunlara değindi, ’’Ne çok ölüyoruz değil mi? Ne çok ağlıyoruz? Ne çok üzülüyoruz? Türkiye sanki tabutların etrafında toplandı, ocaklardan sanki acı tütüyor? 1.İnönü Savaşı’nda verdiğimiz kayıplardan fazlasını iki aylık sürede teröre kurban verdik. Dile kolay, tam 132 şehidin ateşi yüreklere düştü. Mezar kazmaktan kollar yoruldu! Vatan kurşun ve bombalarla dolduruldu. Her gün cinayet, her gün feryat; hakikaten dayanılır gibi değil… Bir anayı düşünün; beşiğini salladığı bebeğinin gün geliyor ağıtını yakıyor. Gencecik fidanlar toprağa devriliyor. Kabul edilir gibi değil… Şehitlerimizin hepsine Allah’tan rahmet diliyorum. Hepimizin başı sağolsun diyorum’’ şeklinde konuştu ve devam etti

BU DENSİZ KAYMAKAM..

MHP Lideri Devlet Bahçeli polis memuru Mehmet Tuhal’ın Hakkari’de şehit olduğuna vurgu yaparak, ’’Mehmedimiz Hatay Hassa’lıydı ve henüz 29 yaşındaydı. Bu kapsamda bugün izlediğim bir sahne gözümün önünden gitmiyor. Hassa Kaymakamı kameralar eşliğinde şehidimizin evine gidiyor ve sanki şov yaparcasına, sanki film çekercesine şehit haberi yetiştiriyor!  Bu densiz Kaymakamın, bu iflas etmiş şahsiyetin şehitliği magazinleştirmesi utanılması ve mutlaka cezalandırılması gereken bir alçalmadır. Anne Feride Tuhal’ın evladının şehit haberini alır almaz kederle nasıl kıvrandığını, “Mehmedim” deyişini vicdanlı hiçkimse görmezden gelemez. Bari şehitlerimizin aziz hatıralarıyla oynanmasın, geride bıraktıkları muhterem emanetleri siyasal ve istismarcı emellere alet edilmesin’’ şeklinde konuştu.

’’ANLAMAZ BİZİ HAYVAN OLAN, İNSAN OLAN ANLAR BİZİ’’

Devlet Bahçeli şunlarıda söyledi, ’’17’inci yüzyılın büyük düşünür ve tasavvuf kutbu Niyazi Mısri, şu dizeleriyle sanki bugünkü mevki sahiplerini anlatıyor: “Cahil anlamaz, zevil-irfan olan anlar bizi; vakıf-ı esrar olup, hayran olan anlar bizi. Anlamaz bizi hayvan olan, insan olan anlar bizi; halkın artık eksiğine keylimiz yoktur bizim” ifadeleri ile konuşmasını tamamladı.

İşte Devlet Bahçeli'nin Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamalar;

Habermark