• BITCOIN/TL
  339335,694
  % -0,87
 • ETHEREUM/TL
  19186.12
  % -1,67
 • RIPPLE/TL
  5.62
  % -1,34
 • BITCOIN CASH/TL
  1763.62,215
  % -2,49
 • LITECOIN/TL
  886.15
  % -1,80
 • COSMOS HUB/TL
  123.33
  % -1,94
 • CARDANO/TL
  7.93
  % -0,61
 • TETHER/TL
  16.66
  % 0,62

Yılmaz Köksal'ın cenaze töreninden kareler

Yılmaz Köksal'ın cenaze töreninden kareler

Yılmaz Köksal'ın cenaze töreninden kareler 

Kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Türk sinemasınınve Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Yılmaz Köksal, sevenleri, arkadaşları tarafından toprağa verildi. Köksal’ın kızı babasının kovboy şapkası ve Beşiktaş flamasının bulunduğu tabutunun başında gözyaşlarına engel olamadı. Yılmaz Köksal Cenaze töreni 24.10.2015. Yılmaz Köksal cenaze törenine kimler katıldı? Yılmaz Köksal'ın cenazesine hangi ünlüler katıldı? Yılmaz Köksal cenaze töreni fotoğrafları.

Sultanbeyli’deki özel bir hastanenin yoğun bakım servisinde hayatını kaybeden Türk sinemasının ünlü oyuncusu 76 yaşındaki Yılmaz Köksal için Üsküdar Şakirin Camii’ne cenaze töreni düzenlendi. Törene, Köksal’ın eşi Özden, oğlu Murat Köksal, kızı Banu Köksal ile aralarında Cüneyt Arkın, Orhan Gencebay, Kadir İnanır, Atilla Saral’ın da bulunduğu çok sayıda ünlü isim ve sevenleri katıldı.

Kızı Banu Köksal başucunda kovboy şapkası ile Beşiktaş flamasının bulunduğu babasının tabutunun başında gözyaşlarına boğuldu.

Köksal’ın küçük rollerden büyük rollere yükseldiğini belirten Cüneyt Arkın, “Kahramanlar beyaz yeleli atlara binip güneşe gidiyorlar. Malkoçoğlu filmlerinde onunla çok kaleler fethettik” şeklinde açıklama yaptı.

Orhan Gencebay, Yılmaz Köksal’ın oğlu Murat Köksal ile ağabeyi Yücel Köksal’a başsağlığı diledikten sonra diğer 6 cenazenin de yakınlarına tek tek sabır dilediği görüldü.

Yılmaz Köksal, öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kanlıca Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Ünlü oyuncu Yılmaz Köksal, Kahpe Bizans filmşnde rol almış ve Mehmet Ali Erbil, Cem Davran , Hande Ataizi gibi yıldızlarla uzun metrajlı film çevirmişti. Kahpe Bizans filminde Cem Davran'ı yetiştiren, silah ustası rolünda karşımıza çıkan Yılmaz Köksal, kovboy filmeri ve silahlı sahneleriyle ünlenmişti.

YILMAZ KÖKSAL CENAZE TÖRENİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Habermark Kültür Sanat