• BITCOIN/TL
  2225535,363
  % 2,44
 • ETHEREUM/TL
  120863
  % 1,32
 • RIPPLE/TL
  17.34
  % 2,80
 • BITCOIN CASH/TL
  15929.88,133
  % 0,69
 • LITECOIN/TL
  2751.65
  % -0,33
 • COSMOS HUB/TL
  272.86
  % 0,96
 • CARDANO/TL
  14.91
  % 0,17
 • TETHER/TL
  32.21
  % -0,14

Altın Fiyatları Nereden Takip Edilir?

Altın Fiyatları Nereden Takip Edilir?

Altın fiyatları, binlerce yıldır dünyanın en değerli madenlerinden birisi olan altının günümüzde değerini korumasına istinaden ve ekonomilere yön vermesinden dolayı hâlâ çok takip edilen bilgilerdir. Özellikle altının dünyaca kabul gören bir yatırım aracı ve ülkemizde de nişan, düşün gibi törenlerde takı olarak kullanılması onun bu ilgi çekiciliğini ve alış satış işlemlerini daha bir önemli kılıyor. Ayrıca maaşından ve gelirinden arttırarak birikim yapma amacıyla altına yatırım yapan sıradan vatandaşlar da internetten altın fiyatlarını arıyorlar. Hâl böyle olunca altın fiyatlarıyla ilgili bilgiler veren sitelerin önemi çok büyük oluyor. Bugün bu sitelerden birisi olan güncel ve canlı altın fiyatlarını ücretsiz olarak kullanıcıları ile paylaşan Menkul sitesini inceleme fırsatı bulduk.

Altın Fiyatları

Menkul’de bir altın fiyatları tablosu var ve bu tablodaki bilgiler altınların fiyatlarına ait veriler olup, eğer bir altınla ilgili daha detaylı bilgi ve verilere ulaşmak isterseniz üzerine tıklayarak o altına ait özel sayfaya gidebilme ve sadece o altınla ilgili tüm verileri detaylıca görebilme imkânı sunulmuş. Böylece altınların fiyatlarına ve diğer önemli bilgilere kolayca ulaşabilir, alış fiyatı ve satış fiyatı gibi verileri rahatlıkla takip edebilirsiniz. Özel altın türünün grafiği ile geçmiş bilgilere de göz atabilirsiniz. Menkul sitesine ait Altın Fiyatları sayfasında sizin de görebileceğiniz gibi önemli olan altınların en üstte olduğu ve her altının yanında önemli verilerin güncel ve canlı olarak yenilendiği güzel bir tablo mevcut.

Görsel Menkul.com Altın Fiyatları sayfasından alınmıştır.

Altınlara ait özel sayfalara bir örnek vermek gerekirse en çok tercih edilen ve merak edilen altınlardan birisi olan çeyrek altın fiyatı sayfasını kullanabilirsiniz. Sizin de görebileceğiniz gibi bu sayfaya girildiğinde en üstte altınla ilgili genel ve en çok merak edilen veriler yine bir liste halinde sunulmuş, bunun yanında ise alt tarafta grafik verilmiş. Bu grafiği kullanarak çeyrek altına ait günlük, haftalık aylık ve yıllık geçmiş alış-satış fiyatlarını görebilirsiniz. Eğer dilerseniz çeyrek altınla ilgili yorumlarınızı sayfanın daha alt tarafında bulunan ve sadece üyelerin yorum gönderebildiği altın yorumları bölümünden yapabilirsiniz.

Tasarım ve kullanım kolaylığı açısından gayet başarılı bir site olan Menkul.com ayrıca kullanıcılarına sunduğu güncel ve canlı veriler ile dikkat çeken ve bizim beğenimizi kazanan bir site oldu. Bu yüzden kullanıcılarımıza bu siteyi tanıtmak istedik.