• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Şişli Halil Rıfat Paşa'da satılık daire ve arsa fiyatları 2016

Şişli Halil Rıfat Paşa'da satılık daire ve arsa fiyatları 2016

Şişli Halil Rıfat Paşa'da satılık daire ve arsa 2016

İstanbul'un nezih ve sakin semtlerinden biri olan, şehrin içinde huzurlu yapısı ve merkezi konumu ile yatırımcıları cezbeden Şişli Halil Rıfat Paşa Mahallesinde ev satın almak, daire sahibi olmak , arsa fiyatları konusunda bilgi almak isteyenler için bu güzel mahallesi sizler için araştırdık. Şişli Halil Rıfat Paşa satılık daire fiyatları 2016, Şişli Halil Rıfat Paşa satılık arsa fiyatları 2016, arsa mı nasıl satarım?, Evimi satmak istiyorum ne yapmalıyım?, İstanbul, Şişli'de en iyi yatırımlık semt,  Şişli'de en iyi yatırım seçenekleri.

İstanbul'un en merkezi konumlarından biri olan Şişli'de yatırımcıların son yıllardaki gözdesi Halil Rıfat Paşa Mahallesinde daire ya da arsa satın almak isteyenler için, Wise Gayrimenkul yatırım ve danışmanlık hizmetleri 7/24 sizlere yardımcı olabilmektedir. Günümüzde İstanbul gibi mega bir şehirde, hem merkezi konumda bulunup işyerleri ve kentin kalbinin attığı konumlara yakın olup, bir yandan huzurlu ve sakin durumu ile yaşam standartlarını yüksek tutan Şişli Halil Rıfat Paşa mahallesinde arsa sahibi olmak ya da daire satın almak isterseniz uzun süredir bu konumda faaliyetlerni sürdüren Wise Gayrimenkul hizmetlerine danışabilirsiniz.

Konumu dolayısı ile her geçen ay fiyatını katlayan arsa değeri yükselen Şişli Halil Rıfat Paşa'da bugün dairenizi alarak gelecek için sağlam bir yatırım yapmış olacaksınız. Metrobüs, caami, parki sağlık ocağı, hastane, spor tesisi ve iş merkezlerine yakınlığı ile İstanbul'un en değerli yerlerinden biri haline gelen bu güzel mahallede yer sahibi olmak isterseniz Wise Gayrimenkul hizmetlerine mutlaka danışmanızı tavsiye ederiz.

ŞİŞLİ'DE ARSA'MI NASIL SATABİLİRİM?

İstanbul Şişli'de arsa sahibiyseniz ve bu mülkünüzü değerlendirmek amacıyla belirlenen bir fiyat aralığında satmak istiyorunuz, Wise Gayrimenkul yatırım danışmanlık hizmetlerini arayarak, arsanızın değeri hakkında bilgi alabilir ve en iyi şekilde değerlendirilmesi( satılması ) amacıyla yatırımcılara öncelikli olarak sunulmasına vesile olabilirsiniz.

ŞİŞLİ HALİL RIFAT PAŞA MAHALLESİNDE EV/DAİRE SATIN ALMAK MI İSTİYORSUNUZ?

Bir dairenin ya da arsanın değeri konusunda uzun süren saatler araştırma yapmak, ilgili belediyelerden bilgisini almak bazen uğraşlı bir iş olabilir. Şişli halil Rıfat Paşa mahalleside ev, daire ya da arsa satın almak isterseniz Wise Gayrimenkul danışmanlık hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mülkün gerçek değeri, ilerleyen yıllarda nasıl bir yükseliş gösterebileceği konusunda bütün detayları öğrenebilirsiniz.

Wise Gayrimenkul aracılığı ile Şişli Halil Rıfat Paşa mahallesinde satılık daire ve arsa ilan listesi şu şekildedir;

20.02.2016 tarihi ile güncel ilanlar;

DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ 0212 220 09 74

WİSE GAYRİMENKUL PORTFÖYLÜNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN >> http://wisegayrimenkul.sahibinden.com/

Habermark Ekonomi