• BITCOIN/TL
  2111701,703
  % 1,66
 • ETHEREUM/TL
  113471
  % 2,93
 • RIPPLE/TL
  18.14
  % 3,45
 • BITCOIN CASH/TL
  12938.01,294
  % 0,66
 • LITECOIN/TL
  2402.31
  % 3,00
 • COSMOS HUB/TL
  215.69
  % 3,96
 • CARDANO/TL
  14.56
  % 1,27
 • TETHER/TL
  33.01
  % -0,21

Masko mobilya dekorasyon önerileri

Masko mobilya dekorasyon önerileri

Evinde kaliteli dekorasyon ortamı oluşturmak isteyenler için özel olarak üretilen mobilya çeşitleri bulunmaktadır. Bu mobilyalar da el işçiliği yöntemi kullanılmaktadır. Bu sayede ortaya kaliteli görseller çıkmaktadır. Dekorasyon içerisinde yer alan ve el işçiliği üretimi olan bu mobilyalar, evinizde köşk havasının oluşmasını sağlar. Mobilya dekorasyon modelleri 2016, Mobilya seçenekleri 2016 

Masko mobilya klasik mobilya tarzını benimseyenler, altın varaklı mobilya çeşitlerini seçebilecekleri gibi, işlemeli ve desenli modelleri de seçerek farklı bir dekorasyona imza atabilirler. Mobilya seçiminde dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan bir tanesi de konfordur. Kaliteli görsel önemli olduğu kadar seçeceğiniz mobilyanın konforlu olması da önem taşır. Bu konuda 2016 masko mobilya modelleri ile yükselişte olan ve el işçiliğini sanata dönüştürerek hizmet veren asortie.com tüm modellerinde konforu ön plana almaktadır. 

Dekorasyonunuzda Kaliteyi Ön Plana Alın 

Oturma odalarında farklı bir tarz benimseyerek yeniliğe imza atmak isteyenler için özel üretilen mobilya çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle yatak odalarındaki şıklık ve ihtişamlı görüntü sizi cezbedecektir. Yemek odalarında ise klasik severler için tasarlanan modeller ile evinizde bir uyum oluşturabilirsiniz. Özel üretim olan bu mobilyaları odanızın her bölümünde kullanabilirsiniz. Bu modellerin tasarımında kalite ilk sırada yer almıştır. Bu tasarım sadece yetişkinler için değil, gençler içinde düşünülmüştür. Masko genç mobilyası modellerinde gençlerin tamamen rahat edebileceği ve rahat bir kullanım sağlayabileceği tasarım şekilleri benimsenmiştir.

Bu tarz mobilyalara ulaşmak isteyenler İstanbul masko bölgesinde bulunan www.asortie.com firmasını ziyaret edebilir ve el işçiliği üretimi olan bu mobilya çeşitlerinin, zengin görselleri arasında kendinizi kaybedebilirsiniz. Firma klasik mobilya modellerinde, altın varaklı mobilya modellerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ekonomik fiyat politikası benimsenerek verilen bu hizmetler garanti kapsamı içerisinde sunulmaktadır. Sizde bu geniş ürün yelpazesinden yararlanabilir ve kendi tarzınızı oluşturarak evinizde kaliteli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.