• BITCOIN/TL
  2163617,176
  % 0,43
 • ETHEREUM/TL
  116371
  % 3,90
 • RIPPLE/TL
  16.12
  % 4,56
 • BITCOIN CASH/TL
  14077.76,241
  % 3,41
 • LITECOIN/TL
  2591.28
  % 2,37
 • COSMOS HUB/TL
  233.08
  % 0,85
 • CARDANO/TL
  13.52
  % 1,84
 • TETHER/TL
  32.72
  % -0,13

YARDIMSEVER İŞ ADAMI MEHMET KATIRCI

YARDIMSEVER İŞ ADAMI MEHMET KATIRCI

YARDIMSEVER İŞ ADAMI MEHMET KATIRCI

    Birçok alanda yardımları ile insanların gönlüne girmeyi başarmış ve alanında çok başarılı sayılı imzalar atmış Mehmet KATIRCI yaptığı birçok hayır işleri ile insanların gönlünde yer almıştır yaptığı çok sayıda cami, okul ve daha birçok alandaki hizmetleri ile başarılı iş adamlarındandır.
 
     Geçmişten bu yana birçok alanda mücadele içerisinde olan çocukluğu ve gençlik dönemleri zorlu mücadelelerle geçen Mehmet Katırcı şimdi yaptığı çok yüksek yatırımlarla iş dünyasında adını en iyi şekilde duyurmayı başarmıştır.
 
     Yatırım konusunda en çok yatırımı yapmak ve devletin gözde işlerini en iyi yürütmek vergi konusunda tüm hizmetleri yerine getirmek için çaba harcamaktadır. Birçok alanda işçisi ve daha çok yatırımlarla desteklediği alanları ile insanların saygı ve sevgisini kazanmaktadır.
 
     Devlete destek konusunda birçok iş adamını geride bırakmış aldığı destekler ile en önde konumu ile her zaman bir numara olduğunu kanıtlamaktadır. MEHMET KATIRCI kariyer noktasında birçok iş adamından daha yüksek azmi ile ve yardım severliği ile her zaman en yukarılara çıkarak doğru yatırımlarla daha birçok alanda işler yapmaktadır.
 
     Zamanımızda bu türden yatırımları yapmak ve devlet adına en çok hizmet veren şirketler olurken yatırım konusunda pasif kalmış ve hatta kapanma noktasına kadar gelmiştir şirketlerde vardır. Bu gibi şirketleri geride bırakmış ve yaptığı başarılar ile adını duyurmuştur amacı her zaman daha çok ilerleyerek kazancını her alanda büyütmek ve insanlara faydalı işler sunmaktır.
 Mehmet Katırcı'nın Yaptırdığı okul : http://www.yol-tarifi.net/okul/konya-meram-meram-mehmet-katirci-imam-hatip-ortaokulu-nerede