• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Emrah Yılmaz Instagram'da dikkat çeken fenomenler arasında

Emrah Yılmaz Instagram'da dikkat çeken fenomenler arasında

Emrah Yılmaz Instagram'da dikkat çeken  fenomenler arasında

Sosyal medya günümüzde insan hayatında çok fazla yer kaplayan bir uğraş haline geldi. Eskiden gazete ve magazin dergileri alan kişiler artık ünlüleri sosyal medya hesaplarından takip ediyor. Instagram bunların en önde gelen örneği, Erkan Petekkaya, Hande yener, Serdar Ortaç vb, ünlüler hayatlarını hayranlarına sunuyor. Fenomen Instagram kullanıcıları arasında son dönemde yükselen Emrah Yılmaz dikkatleri üzerine çekti.

e_y_7 kullancı adı ile dikkat çeken fenomen, özellikle gittiği mekanlar, giyim tarzı ve birbirinden şık aksesuarları ile ön plana çıkıyor. Son 2 senedir sosyal medya üzerinde patlama yaşanırken, çoğu kişi yazıları ile yada paylaştıkları görseller ile ön plana çıkıyor. Emrah Yılmaz'ı diğer fenomenlerden ayıran olay ise, şıklık, ve klas giyim tarzından ödün vermemesi. Instagram üzerinde e_y_7  kullanıcı adı ile takip edilen ve çoğu kitleye ilham veren genç fenomen, senelerdir şık duruşu ve Antalya'nın gözde mekanlarını gezmekten sıkılmadığını vurguladı. Sosyal medya üzerinde oluşan algı durumunda iki çeşit oluşmuş durumda, 1. olan yazıları ile gündeme gelenler, 2. ise daha zor bir zirve olan şıklık ile ön plana çıkanlar.

Emrah Yılmaz Instagram üzerinde fenomen olmanın kendisi için birşey ifade etmediğini, fenomen olmak için bir erkeğin şık giyinmeye çalışmasının gereksiz olduğunu belirtirken, normal şartlarda her erkeğin bakımlı ve şık olması gerekiğini vurguladı.

 Emrah Yılmaz Instagram'da dikkat çeken fenomenler arasında

Emrah Yılmaz aksesuar olarak, Hublot, Rolex, Audemars, Piguet, Ulysse ve Nardin'i tercih ettiğini giyim olarak, Efor, +90, Burberyy ve Zara'yı beğendiğini sözleri arasında vurguladı.

İnsanın fenomen olmak için çabalamak yerine, en kaliteli hayatı yaşamak için çaba sarfetmesi gerektiğini söyledi. Emrah Yılmaz Instagram hesabı her geçen gün takipçilerini arttırıyor.

 

Habermark Magazin