• BITCOIN/TL
  2154939,577
  % 2,01
 • ETHEREUM/TL
  99995
  % 5,13
 • RIPPLE/TL
  16.87
  % 1,12
 • BITCOIN CASH/TL
  15541.05,721
  % 8,00
 • LITECOIN/TL
  2705.3
  % 2,06
 • COSMOS HUB/TL
  279.2
  % 1,49
 • CARDANO/TL
  15.63
  % 4,43
 • TETHER/TL
  32.22
  % -0,17

Galatasaray taraftarı Zlatan İbrahimoviç için imza kampanyası başlattı

Galatasaray taraftarı Zlatan İbrahimoviç için imza kampanyası başlattı

Galatasaray Taraftarı Zlatan İbrahimoviç için imza kampanyası başlattı. Galatasaray yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Son zamanlarda Fenerbahçe'nin flaş transferlere imza atmasının ardından, Galatasaray taraftarı yönetime sosyal medya ve internet siteleri aracılığı ile mesajlar veriyor.

Özellikle Twitter üzerinde Bilal Bayar isimli kullanıcının başlattığı sosyal medya çalışmaları ses getirdi. Binlerce Galatasaray taraftarı belirlenen etiketlerin kapsamında birleşerek Galatasaray yönetimine seslerini duyurmaya çalıştı. Bilal Bayar isimli kullanıcının haricinde AslanStatistic isimli twitter hesabı da Galatasaray yönetimine ve taraftara sunduğu analizlerle dikkat çektiği gözlenmekte.

Bilindiği gibi Galatasaray taraftarı Dünya üzerinde sosyal medyayı en iyi kullanan tarftar toplulukları arasında. Öyle büyük bir etki yaratıyorlarki, hazırlık döneminin hemen başında Aydın Yılmaz ile Galatasaray'ın sözleşme yenilemesine karşı çıktılar ve yönetim taraftarın sosyal medya üzerinden gösterdiği tepkiye titizlikle önem verdi. Netice olarak Aydın Yılmaz ile sözleşme yenilenmedi.

Şimdi Galatasaray taraftarı Bilal Bayar ve AslanStatistic hesaplarının önderliğinde Zlatan İbrahimoviç'in gelmesi için sosyal medyadan yönetime seslerini duyurmaya çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde Zlatan İbrahimoviç'in resmi twitter hesabı mesaj yağmuruna tutuldu.

Bu gün ise gözlemlediğimizde Galatasaray taraftarının Zlatan İbrahimoviç'in takıma kazandırılması adına imza kampanyası başlattığını gözlemlendi. Galatasaray yönetimi ve teknik heyetinden Zlatan İbrahimoviç transferi konusunda olumlu bir açıklama gelmesede, sponsor desteği ile İsveç'li golcünün takıma kazandırılması gündemdeki yerini koruyor.

 

Habermark Spor Servisi