• BITCOIN/TL
  2235847,193
  % -0,67
 • ETHEREUM/TL
  121328
  % -0,72
 • RIPPLE/TL
  16.99
  % -1,45
 • BITCOIN CASH/TL
  16537.3,311
  % 0,66
 • LITECOIN/TL
  2784.27
  % -1,29
 • COSMOS HUB/TL
  275.9
  % -1,81
 • CARDANO/TL
  15.59
  % -1,50
 • TETHER/TL
  32.18
  % 0,06

Fenerbahçe'den cicili bicili işbirliği anlaşması Hello Kitty İmzalıyor

Fenerbahçe'den cicili bicili işbirliği anlaşması Hello Kitty İmzalıyor

Fenerbahçe'den cicili bicili işbirliği anlaşması Hello Kitty İmzalıyor

Fenerbahçe ticari anlamda büyük bir işbirliği anlaşmasına imzasını atıyor. Dünyaca ünlü ve popüler Hello Kitty firması sarı lacivertli ekip ile anlaşmaya vardı. Fenerbahçe'nin bu anlaşma ile sarı lacivertli anne ve kızlarına güzel ürünler sunmayı planladığı kaydedildi. Bu anlaşma sosyal medyada büyük ses getirirken Galatasaray ve Beşiktaş taraftarları bu anlaşmayı ti ye aldı. Fenerbahçe Hello Kitty anlaşması komik capsleri sosyal medyayı salladı.

Dünya çapında milyar dolarlık gelire sahip olan ve daha önce A.C Milan ve dünyaca ünlü birçok takım ile aynı anlaşmayı gerçekleştirmiş olan firmanın ürünleri Fenerium aracılığı ile taraftarlara sunulacak. Kamuoyu bilgilendirme mesajından sonra özellikle Galatasaray ve Beşiktaş'lı taraftarlar tarafından ti ye alınan anlaşmanın yankıları ülke çapında gündemi meşgul eden olayların komik capsler aracılığı ile sosyal medya gündemine düşmesi ile devam etti.

Fenerbahçe'li taraftar hesapları ise bu durumu Galatasaray ve Beşiktaş taraftarları reklamımızı yapıyor diyerek rahatsız olmadıkalarını dile getirdiler. Twitter ve Facebook'ta Hello Kitty çılgınlığı sürüyor.

Fenerbahöe resmi sitesinden anlaşma hakkında yapılan açıklama;

Türkiye’de bir ilk olarak, kulübümüz iştiraklerinden Fenerium ile Hello Kitty (Sanrio) firması arasında, Fenerbahçeli anne ve kızlara Fenerium çatısı altında ek bir katma değer sunmak ve son yılların en önemli trendlerinden biri olan marka birlikteliklerini kulübümüz çatısı altında da hayata geçirmek amacıyla, iki firma arasında işbirliği anlaşması sağlanmıştır. Daha önce Serie A ekiplerinden AC Milan’la birlikte işbirliği içinde olan Hello Kitty, Avrupa’da 2.sini gerçekleştireceği proje için Fenerbahçe’yi seçmiş, Fenerium dinamizmiyle Hello Kitty’i bir araya getirmek için gerekli adımları atmış ve kulübümüzle anlaşma imzalamıştır. Yapılan anlaşma ile ilgili imza töreni, 8 Eylül Perşembe günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde yapılacaktır. Sporcu aileleri ve yöneticilerimizin katılımıyla düzenlenecek olan imza töreni saat 14:00‘te gerçekleşecektir. Kamuoyunun ve basın mensuplarının bilgisine sunarız.”

İşte Fenerbahçe Hello Kitty işbirliği anlaşması komik capsleri;

FENERBAHÇE HELLO KİTTY ANLAŞMA CAPSLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Habermark Spor Servisi