• BITCOIN/TL
  1985869,618
  % 2,21
 • ETHEREUM/TL
  105575
  % 1,13
 • RIPPLE/TL
  17.57
  % -1,45
 • BITCOIN CASH/TL
  12217.51,704
  % -0,86
 • LITECOIN/TL
  2295.28
  % -0,42
 • COSMOS HUB/TL
  203.3
  % -0,93
 • CARDANO/TL
  14.26
  % -1,04
 • TETHER/TL
  33.1
  % -0,02

Yağ sökücü kimyasal seçimi hakkında kafası karışanlar için çözümler

Yağ sökücü kimyasal seçimi hakkında kafası karışanlar için çözümler

Yağ sökücü kimyasallar hakkında kafası karışanlar için çözümler

Fabrika sahipleri ve çeşitli sanayi sektörlerine yer alan bireylerin, sürekli işleyen makineler üzerinde karşılaştıkları en genel durumlardan biridir yağ birikimi ve benzeri durumlar. Milyonlarca TL yatırım yapılarak alınan makinelerin bakımının gerçekleştirilmesi için uzmanlar doğru kimyasalların tercih edilmesini belirtmektedir. Sanayi makineleri için doğru bakım kimyasalları nasıl seçilir? Endüstriyel yağ sökücü seçimi  nasıl yapılmalıdır?

Düşünün bir fabrika sahibisiniz, milyonlarca Türk Lirası harcayarak çeşitli sektörel makinalar temin ediyorsunuz ve üretmeye başlıyorsunuz. Özellikle savunma sanayinde çok sıklıkla rastlanan bu teknolojik aletlerin bakımı büyük bir önem arz etmektedir. Doğru bakım yapılabilir, en doğru kimyasallardan oluşan ürünler tercih edilirse onlarca bin tl yatırım yapılarak elde edilmiş aletler hem uzun süre işlevini korur hemde arızalanma riski azalır. Makinaların ömürlerini uzatan en önemli durum bakım yapmaktan geçmektedir.

Uzmanlar, herhangi bir makinenin uzun zaman boyunca işlemesi durumunda aşınma ve yağ birikimi, paslanma gibi verim azaltacak durumların oluşabileceğine vurgu yaparak, mutlaka doğru kimsayal ürünlerin tercih edilerek gerekli makine bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesinin önemini vurgulamaktadırlar. Endüstriyel yağ sökücüler ve kimyasal tercihleri için mutlaka uzman firmalarla işbirliği yapılması gerektiği akıldan çıkarılmamalıdır.

Mesakimya'nın web sitesinde yağ sökücü ve çözücüler, sanayi kimyasalları ve endüstriyel yağ sökücüler hakkında, uzmanlar tarafından yazılmış makaleler mevcuttur.

İlgili videoyu izleyerek yağ sökücü ve çözücü kimyasallar hakkına bilgi alabilirsiniz;

Kaynak: http://www.mesakimya.com/sayfa/107/yag-sokucu-cozucu.html

Habermark Teknoloji