• BITCOIN/TL
  2167361,710
  % -0,03
 • ETHEREUM/TL
  114330
  % 0,67
 • RIPPLE/TL
  15.58
  % 0,14
 • BITCOIN CASH/TL
  13952.99,612
  % -0,93
 • LITECOIN/TL
  2551.23
  % -1,46
 • COSMOS HUB/TL
  233.79
  % -3,49
 • CARDANO/TL
  13.49
  % -1,51
 • TETHER/TL
  32.72
  % 0,69

Beşiktaş'tan flaş Vodafone Arena açıklaması

Beşiktaş'tan flaş Vodafone Arena açıklaması

Beşiktaş'tan flaş Vodafone Arena açıklaması. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda perşembe Arnavutluk'un Skenderbeu takımıyla Arnavutluk'ta çıkacakları maçı kazanmayı istediklerini belirtti. Maçların sahaya çıkmadan kazanılmadığını belirtti.

Spor finansmanı seminerine katılan ve burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Skenderbeu maçı öncesidaha önce yaşadıkları talijsiz sonuçları belirtetek şunları söyledi,, “Hiçbir maç sahada oynamadan kazanılmıyor. Her maç önemlidir. Rakip olarak görülmeyen takımlara karşı enteresan sonuçlar da çıkabilir. Futbolun güzel olan tarafı bu. Beşiktaş kuvvetli bir kadro, büyük bütçeli bir kulüp. Şu anda çıkışta ve iyi top oynuyoruz. En büyük arzumuz kazanıp dönmek. Öyle olacağına inanıyorum” ifadelerini kullanan Beşiktaş başkanı Fİkret Orman şu şekilde devam etti;

Takım gayet iyi, zevkli top oynuyor. 5 transfer yaptık. Onların adaptasyonu zaman alacaktı. Tabii ki iyi yolda olduğumuz gerçek. Bir önemli konu Veli, 3-4 Ekim gibi antrenmanlara başlayacak. İlk önce kondisyon yüklemesi olacak, ondan sonra takıma dönmüş olacak. Eksiklerimizi tamamlayıp bir an önce Vodafone Arena'ya dönmek istiyoruz. Son 2 sezonun kırılma noktası var. Taraftarlarla bütünleşip şampiyon olacağımız zaman, oralarda hep düştük. Bu sezon bunun böyle olmayacağını tahmin ediyorum. Hem stadımıza dönmek hem de şampiyon olmak arzusundayız.” Açıklamasında bulunan yönetici Vodafone arena hakkında ise şu açıklamları yaptı;

Vodafone Arena'nın son durumuyla ilgili de bilgi veren Başkan Orman, “En önemli sorun çatı. Gerçekten zor imalatı var. Talihsiz bir kaza yaşadık. O kazanın yaralarını sardık. Çatıyı bayramdan önce kaldırmak istiyorduk. Herhalde 4-5 Ekim gibi çatıyı kaldıracağımız gözüküyor. Ondan sonra koltukları koymaya başlayacağız. Çatıyı kaldırmamız bir şey ifade etmiyor. Saha içinde bazı çalışmalar olacak. Gün vermeden, en kısa sürede bitirmeye çalışıyoruz” dedi.

Seminerde sözlerini noktalarken son olarak şunları belirten Beşiktaş başkanı “Bahsedilen bazı tedbirleri almaya başlamıştık. İnşallah stadımızın bitimiyle beraber bunlar net olarak gözükecek” ifadelerini kulandı.

Habermark Spor Servisi