• BITCOIN/TL
  1984332,243
  % 2,30
 • ETHEREUM/TL
  105419
  % 1,04
 • RIPPLE/TL
  17.55
  % -1,10
 • BITCOIN CASH/TL
  12215.03,436
  % -0,72
 • LITECOIN/TL
  2296.65
  % -0,11
 • COSMOS HUB/TL
  203.24
  % -0,80
 • CARDANO/TL
  14.25
  % -1,51
 • TETHER/TL
  33.07
  % -0,04

Belhanda son 1 ay içinde 5. kez Galatasaray'da

Belhanda son 1 ay içinde 5. kez Galatasaray'da

Belhanda son 1 ay içinde 5. kez Galatasaray'da 

Galatasaraylı taraftarların merakla beklediği transfer haberleri ne zaman gelecek? Gomis, Maicon, Belhanda, Tete, bu önemli futbolcular Galatasaray'a ne zaman transfer olacak? Ortalama 3 günde bir Belhanda ve Gomis'in Galatasaray'la anlaştığını açıklayan önemli ajanslar bu sefer Belhanda'yı  sarı Kırmızılı ekibe transfer etmeyi başardılar mı? Younes Belhanda kimdir?

Fas milli takım formasını terleten Belhanda Fransa ligine bir dönem damgasını vurmuş ve burada parlamış bir futbolcu. En önemli özelliği ise topla buluştuğu vakit, direkt ceza sahasına topu taşıması, dururulamaz hızı ve bitirici vuruşları. Wasley Sneijder'e kıyasla daha çok golü düşünen bir orta saha olarak dikkat çekiyor. Ayrıca attığı gollerden sonra atletik hareket yaparak tribünleri ateşleme potansiyeline sahip.

Belhanda Galatasaray ile 4 yıllık ön sözleşme imzaladı. birkaç gün içerisinde Fas'lı futbolcunun İstanbul'a gelerek resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.

Galatasaray ise Maicon ile 5 yıllık ön sözleşme imzaladıktan sonra, Acerbi için Sassuolo'ya bir teklif daha gerçekleştirdi. İgor Tudor'un Galatasaray'ın en sorunlu bölgesinin stoper olduğunu öne sürmesi ve bu alandaki sorunun çözülmesi durumunda başarının kaçınılmaz olacağını vurgulaması taraftarlara üöit veriyor.

Galatasaray Gomis, Belhanda, Maicon transferlerinin sonrasında, sağ bek Tete, defansif ortasaha için Imbula ve sol bek için Clichy ile son noktayı koymaya hazırlandığo belirtildi.

Adı Galatasaray ile anılan futbolcular hakkında özellikle internet medyasına sürekli transfer haberleri taraftarların tepkisine neden olmuştu.

BELHANDA TAKLA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Habermark Spor Servisi